Dostawy

•    Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie UE.
•    Wartości opłat wyliczane są automatycznie w momencie składania zamówienia i są uzależnione od formy wyboru dostawy oraz płatności.
•    W chwili odbioru towaru prosimy o sprawdzenie, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności kuriera. Z chwilą pokwitowania na nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia. Sprawdzenie przesyłki nie stanowi obowiązku Kupującego będącego konsumentem.
•    Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Klient, który zauważył uszkodzenie przesyłki po odjeździe kuriera, może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania "Protokołu Reklamacji
•   Czas realizacji zamówień wynosi od 1 do 4 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.  Przy płatnościach kartą czas realizacji jest liczony od  momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Koszt wysyłki

Zamówienia powyżej 200 zł otrzymują wysyłkę gratis. Koszty wysyłki poniżej 200 zł kształtują się następująco

Paczkomat - 11,99 zł

Kurier InPost - 11,99 zł

Przesyłka za pobraniem - 17 zł

Wysyłka zagraniczna (Europa) - 30 zł


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl