Wallstick Tree

Price: €41.45 41.45


quantity szt.

product unavailable

* - Field mandatory

Description

 

 

Naklejka samoprzylepna

Cudowna naklejka drzewko wprowadzi do wnętrza spokój i równowagę. Wspaniały efekt akwareli sprawia, że wygląda on bardzo naturalnie i delikatnie. Będzie cieszyć oko każdego malucha.

Przedstawiamy cudowne naklejki ścienne, które niezwykle szybko i efektownie odmienią Twoje wnętrze. Jeśli tapeta jest dla Ciebie zbyt dużą i odważną dekoracją, to naklejki ścienne będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy wyjątkowe wzory w przepięknych kolorach. Rozejrzyj się po naszym sklepie, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: kontakt@bluebird-design.pl

Życzymy udanych zakupów pełnych inspiracji!

Wymiary

Średnie: Szerokość 79 cm wysokość 120 cm

Maxi: Szerokość 105 cm wysokość 160 cm

Czas realizacji zamówienia

od 3 do 7 dni roboczych, jeśli zależy Tobie na czasie możesz skorzystać z trybu przesyłki quick-smart, wówczas zamówienie jest realizowane od 24h do max. 3 dni roboczych. Do kosztów tego typu przyśpieszonej realizacji należy dodać 30%. wartości zamówienia. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z tej opcji, proszę w uwagach do zamówienia wpisać taką informację.

Instrukcja naklejania

Aby podczas przyklejania nie pojawiły się żadne niedoskonałości, np. w postaci pęcherzyków powietrza, powierzchnia, na której będą aplikowane naklejki powinna być gładka, pozbawiona tłoczeń oraz innych form przestrzennych. Ściana powinna zostać dokładnie oczyszczona z kurzu, pyłów oraz tłuszczu. Nie powinna być pomalowana farbą zmywalną, ponieważ naklejka może zacząć od niej odchodzić. 
Kiedy wszystko będzie gotowe wystarczy sciągnąć naklejkę z folii i udekorować nią ścianę wedle własnej fantazji. Najlepiej jednak rozpocząć przyklejanie od jednej strony i pomagać sobie dociskając naklejkę suchą ściereczką bądź raklom. Jeśli jednak mimo tego pojawią się pęcherzyki powietrza można wyprowadzić je poprzez przetarcie naklejki raz jeszcze w stronę najbliższej krawędzi lub delikatne przebicie pęcherzyków igiełką.

Nasze materiały

Nasze naklejki przygotowywane są na najwyższej jakości samoprzylepnej folii transparentnej, posiadającej usuwalny klej na bazie akrylu. Mają delikatną strukturę oraz można je odkleić od ściany bez większego wysiłku. Co jest dla nas najważniejsze dekoracje te są w 100% bezpieczne oraz bezwonne. Materiał z których wykonujemy nasze produkty świetnie sprawdzi się na innych gładkich powierzchniach takich jak: ściana, meble, drzwi czy lustra.

 

Newsletter
Bestsellers
Wallpaper birds on the meadow
Wallpaper birds on the meadow
€20.84
Wallpaper  Birds in the sky
Wallpaper Birds in the sky
€20.84
Wallpaper Beige holiday
Wallpaper Beige holiday
€20.84
Wallpaper Crane White
Wallpaper Crane White
€20.84
Wallpaper Into the forest
Wallpaper Into the forest
€20.84
Wallpaper  Vintage jungle
Wallpaper Vintage jungle
€20.84
Wallpaper Hampton Blue
Wallpaper Hampton Blue
€20.84
WallpaperForest animals
WallpaperForest animals
€20.84
Wallpaper Wave
Wallpaper Wave
€20.84
Wallpaper dinos 4
Wallpaper dinos 4
€20.84
Wallpaper Pink Cranes
Wallpaper Pink Cranes
€20.84
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl