Wallstick Forest Meadow

Price: €47.47 47.47quantity szt.

product unavailable

* - Field mandatory

Description

 

 

Naklejka samoprzylepna

Piękne koło wypełnione magicznym światem flory i fauny leśnej. To idealne rozwiązanie dla osób, które chciałaby wypełnić wnętrze wzorem, ale nie chcą wypełniać go całkowicie tapetą. 

Przedstawiamy cudowne naklejki ścienne, które niezwykle szybko i efektownie odmienią Twoje wnętrze. Jeśli tapeta jest dla Ciebie zbyt dużą i odważną dekoracją, to naklejki ścienne będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy wyjątkowe wzory w przepięknych kolorach. Rozejrzyj się po naszym sklepie, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: kontakt@bluebird-design.pl

Życzymy udanych zakupów pełnych inspiracji!

Wymiary

Mini: Średnica 60cm

Średnie: Średnica 100cm

Maxi: Średnica 150cm

Czas realizacji zamówienia

od 3 do 7 dni roboczych, jeśli zależy Tobie na czasie możesz skorzystać z trybu przesyłki quick-smart, wówczas zamówienie jest realizowane od 24h do max. 3 dni roboczych. Do kosztów tego typu przyśpieszonej realizacji należy dodać 30%. wartości zamówienia. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z tej opcji, proszę w uwagach do zamówienia wpisać taką informację.

Instrukcja naklejania

Aby podczas przyklejania nie pojawiły się żadne niedoskonałości, np. w postaci pęcherzyków powietrza, powierzchnia, na której będą aplikowane naklejki powinna być gładka, pozbawiona tłoczeń oraz innych form przestrzennych. Ściana powinna zostać dokładnie oczyszczona z kurzu, pyłów oraz tłuszczu. Nie powinna być pomalowana farbą zmywalną, ponieważ naklejka może zacząć od niej odchodzić. 
Kiedy wszystko będzie gotowe wystarczy sciągnąć naklejkę z folii i udekorować nią ścianę wedle własnej fantazji. Najlepiej jednak rozpocząć przyklejanie od jednej strony i pomagać sobie dociskając naklejkę suchą ściereczką bądź raklom. Jeśli jednak mimo tego pojawią się pęcherzyki powietrza można wyprowadzić je poprzez przetarcie naklejki raz jeszcze w stronę najbliższej krawędzi lub delikatne przebicie pęcherzyków igiełką.

Nasze materiały

Nasze naklejki przygotowywane są na najwyższej jakości samoprzylepnej folii transparentnej, posiadającej usuwalny klej na bazie akrylu. Mają delikatną strukturę oraz można je odkleić od ściany bez większego wysiłku. Co jest dla nas najważniejsze dekoracje te są w 100% bezpieczne oraz bezwonne. Materiał z których wykonujemy nasze produkty świetnie sprawdzi się na innych gładkich powierzchniach takich jak: ściana, meble, drzwi czy lustra.

Newsletter
Bestsellers
Wallpaper Abstract no. 3
Wallpaper Abstract no. 3

€20.84

Wallpaper Crane Navy Blue
Wallpaper Crane Navy Blue

€20.84

Wallpaper Flowershop
Wallpaper Flowershop

€20.84

Wallpaper Swimmers
Wallpaper Swimmers

€20.84

Wallpaper exotic birds
Wallpaper exotic birds

€20.84

Wallpaper  Beige Swallows
Wallpaper Beige Swallows

€20.84

Wallpaper Magnolia  black
Wallpaper Magnolia black

€20.84

Tapeta New hampton
Tapeta New hampton

€20.84

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl